Property 47196 photo 1
Property 47196 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57292
  • ფართი 4110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65418
  • ფართი 4098 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41471
  • ფართი 1750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
240 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51038
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56827
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
267 000 € 517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64828
  • ფართი 516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38127
  • ფართი 5900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა