კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 5000 m² კრეტაზე
საბერძნეთი
კრეტა
ლასითის პრეფექტურა
ნეაპოლი
ვულისენი
200 000 €
40 €/m²
ობიექტის კოდი
50672
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
5000 m²
რეგიონი
კ. კრეტა
ადგილი
ვულისენი (ნეაპოლი) | ლასითის პრეფექტურა (კრეტა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
2000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
40 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in Crete.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
194 000 €
96 €/m²
სასტუმრო 2005 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65233
ფართი
2005 m²
მანძილი ზღვიდან
622 m
იყიდება
180 000 €
176 000 €
70 €/m²
სასტუმრო 2500 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
46215
ფართი
2500 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
გირჩევთ
იყიდება
235 000 €
52 €/m²
სასტუმრო 4460 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
65945
ფართი
4460 m²
მანძილი ზღვიდან
850 m
იყიდება
195 000 €
180 000 €
44 €/m²
სასტუმრო 4045 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
55953
ფართი
4045 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
250 000 €
214 000 €
13 €/m²
სასტუმრო 16000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
45663
ფართი
16000 m²
მანძილი ზღვიდან
1600 m
იყიდება
200 000 €
510 €/m²
სასტუმრო 392 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
38572
ფართი
392 m²
მანძილი ზღვიდან
1800 m
იყიდება
200 000 €
192 000 €
214 €/m²
სასტუმრო 896 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
45892
ფართი
896 m²
მანძილი ზღვიდან
750 m
იყიდება
269 000 €
371 €/m²
სასტუმრო 725 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
39778
ფართი
725 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
იყიდება
267 000 €
517 €/m²
სასტუმრო 516 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
64828
ფართი
516 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
215 000 €
200 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ. კრეტა
კ. კრეტა
ობიექტის კოდი
52085
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
4800 m
Pantelis Nollas
crete@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the