Property 62641 photo 1
Property 62641 photo 2
Property 62641 photo 3
Property 62641 photo 4
Property 62641 photo 5
Property 62641 photo 6
Property 62641 photo 7
Property 62641 photo 8
Property 62641 photo 9
Property 62641 photo 10
Property 62641 photo 11
Property 62641 photo 12
Property 62641 photo 13
Property 62641 photo 14
Property 62641 photo 15
Property 62641 photo 16
Property 62641 photo 17
Property 62641 photo 18
Property 62641 photo 19
Property 62641 photo 20

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

🏡 90 sq.m. Apartment in Glyfada (Terpsithea) 🏡

📍 Location: Glyfada (Terpsithea)

📏 Size: 90 sq.m.

🏢 Floor: 3rd

🛏 Bedrooms: 2

🛁 Bathroom: 1

🚽 WC: 1

🚗 Parking: Private

🔒 Extra: Storage room (12.5 sq.m.)

Key Features

Living Room & Kitchen

🔹 Open-plan layout with solid walnut wood finishes

🔹 Fireplace, creating a warm and inviting atmosphere

Bedrooms

🔹 2 spacious bedrooms with double wardrobes, ensuring ample storage

Outdoor Spaces

🔹 Large verandas with a built-in BBQ

🔹 Ideal relaxation with a beautiful view

Additional Features

🔹 Independent heating

🔹 Solar water heater for energy efficiency

🔹 Air conditioning

🔹 Aluminum window frames with insect screens

🔹 Security door for maximum safety

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65765
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59669
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4950 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56726
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა