Property 59669 photo 1
Property 59669 photo 2
Property 59669 photo 3
Property 59669 photo 4
Property 59669 photo 5
Property 59669 photo 6
Property 59669 photo 7
Property 59669 photo 8
Property 59669 photo 9
Property 59669 photo 10
Property 59669 photo 11
Property 59669 photo 12
Property 59669 photo 13
Property 59669 photo 14
Property 59669 photo 15
Property 59669 photo 16
Property 59669 photo 17
Property 59669 photo 18
Property 59669 photo 19
Property 59669 photo 20
Property 59669 photo 21
Property 59669 photo 22
Property 59669 photo 23
Property 59669 photo 24
Property 59669 photo 25
Property 59669 photo 26
Property 59669 photo 27

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2022
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 78 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Piraeus area

Fully equipped with electrical appliances

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64942
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 2095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59653
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 3
იყიდება
395 000 € 4438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65047
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
325 000 € 3494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61347
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა