Property 62330 photo 1
Property 62330 photo 2
Property 62330 photo 3
Property 62330 photo 4
Property 62330 photo 5
Property 62330 photo 6
Property 62330 photo 7
Property 62330 photo 8
Property 62330 photo 9
Property 62330 photo 10
Property 62330 photo 11
Property 62330 photo 12
Property 62330 photo 13
Property 62330 photo 14

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 1989
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1299 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 40 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the Glyfada area.

Excellent investment opportunity in Glyfada Golf, ground floor, luxury apartment, fully renovated.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
232 000 € 6105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65217
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63823
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65001
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 3390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63307
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65356
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა