Property 61490 photo 1
Property 61490 photo 2
Property 61490 photo 3
Property 61490 photo 4
Property 61490 photo 5
Property 61490 photo 6
Property 61490 photo 7
Property 61490 photo 8
Property 61490 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 62 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 344 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 275 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

For sale 2 adjacent building plots, located in Agios Nikolaos, very close to the city center and organized beaches. The plots are at the top of a hill with unobstructed view to the mountain and the city. There is access from a main road while the electricity, water and phone/internet line, are available.

-Plot A is 349sq.m and it has the right to build house or apartments with a total of 279sq.m + basement and attic.

-Plot B is 344sq.m and it has the right to build house or apartments with a total of 275sq.m + basement and attic.

The price of each plot is €160,000

DIstances:

-10 minutes walking to the closest beach

-16 minutes walking to the city center

-50 minutes drive from Heraklion airport

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
171 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52109
  • ფართი 12178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1117 m
იყიდება
192 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40278
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46215
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
230 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41967
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა