Property 50298 photo 1
Property 50298 photo 2
Property 50298 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1800 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Location: Avgeniki, Heraklio

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42246
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52085
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
192 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39609
  • ფართი 898 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
299 000 € 49 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64922
  • ფართი 6095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 527 m
იყიდება
199 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65914
  • ფართი 1052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39265
  • ფართი 4550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
215 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62926
  • ფართი 8832 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
235 000 € 940 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50113
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა