138 000 €
44 €/m²
Property 55956 photo 1
Property 55956 photo 2
Property 55956 photo 3
Property 55956 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 950 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3092 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50162
  • ფართი 3750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
143 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65150
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46215
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
120 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51455
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47196
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა