Property 60035 photo 1
Property 60035 photo 2
Property 60035 photo 3
Property 60035 photo 4
Property 60035 photo 5
Property 60035 photo 6
Property 60035 photo 7
Property 60035 photo 8
Property 60035 photo 9
Property 60035 photo 10
Property 60035 photo 11
Property 60035 photo 12
Property 60035 photo 13
Property 60035 photo 14
Property 60035 photo 15
Property 60035 photo 16

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1996
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the area of ​​Nikaia

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 7714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65359
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
300 000 € 4477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65304
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 3939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66015
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65349
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63053
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
420 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65768
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 3437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65069
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა