Property 48633 photo 1
Property 48633 photo 2
Property 48633 photo 3
Property 48633 photo 4
Property 48633 photo 5
Property 48633 photo 6
Property 48633 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1998
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale ground floor commercial space of 100 sq.m. which includes equipment for butcher shop.

Region: Ampelokipi

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45649
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
ინვესტიციები იყიდება
80 000 € 1951 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46232
  • ფართი 41 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
107 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48484
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
85 000 € 850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48633
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
ექსკლუზივი იყიდება
100 000 € 3703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51431
  • ფართი 27 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
70 000 € 154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52471
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
85 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60983
  • ფართი 42 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა