Property 42083 photo 1
Property 42083 photo 2
Property 42083 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 76 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Α 76 sq.m. ground floor shop, located close to Antigonidon square, is for sale. 

The shop has a large and bright façade and includes two toilets inside.
It needs total renovation and is suitable for any use.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
89 000 € 1072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62056
  • ფართი 83 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m
იყიდება
95 000 € 633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65934
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
110 000 € 1447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42083
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
110 000 € 1594 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58022
  • ფართი 69 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
120 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45649
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
105 000 € 201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36101
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
160 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56713
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა