800 000 €
3076 €/m²
Property 13691 photo 1
Property 13691 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 260 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 900 კვ.მ.

The land plot is situated in the region of Neo Prychiko.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13691
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
850 000 € 538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51120
  • ფართი 1577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
1 180 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62700
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14500 m
იყიდება
750 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5936
  • ფართი 329 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5797
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
720 000 € 685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63587
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
880 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14448
  • ფართი 1085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
890 000 € 1718 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64605
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m

სიახლეების დაგზავნა