525 000 €
452 €/m²
Property 5924 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1160 კვ.მ. in Attica. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

The land of 1160 sq.m. is located close to the shore in Lagonisi (or "Rabbit Island"), a unique quiet coastal suburb of Athens.

In this area there are hotels, organized and free beaches, rest houses, restaurants, bars - everything needed by tourists.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
525 000 € 452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5924
  • ფართი 1160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
500 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9560
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14679
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30296
  • ფართი 9200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
550 000 € 523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59221
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
465 000 € 775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59234
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
620 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30175
  • ფართი 4400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60861
  • ფართი 1187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
430 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5918
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 1081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4337
  • ფართი 601 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა