Property 57707 photo 1
Property 57707 photo 2
Property 57707 photo 3
Property 57707 photo 4
Property 57707 photo 5
Property 57707 photo 6
Property 57707 photo 7
Property 57707 photo 8
Property 57707 photo 9
Property 57707 photo 10
Property 57707 photo 11
Property 57707 photo 12
Property 57707 photo 13
Property 57707 photo 14
Property 57707 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1982
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს Semi-first floor სართულზე და შედგება Semi-first floor შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The apartment is located in Filopappou area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
290 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65358
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65787
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65349
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 4216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65229
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 8125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64932
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა