Property 40278 photo 1
Property 40278 photo 2
Property 40278 photo 3
Property 40278 photo 4
Property 40278 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4600 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
240 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51072
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
278 000 € 351 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50170
  • ფართი 790 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5300 m
იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
199 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65914
  • ფართი 1052 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39770
  • ფართი 3455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
250 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57759
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა