Property 41967 photo 1
Property 41967 photo 2
Property 41967 photo 3
Property 41967 photo 4
Property 41967 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11,2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 000 € 517 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64828
  • ფართი 516 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
225 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39767
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
320 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63746
  • ფართი 2610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1280 m
იყიდება
300 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49100
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
192 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39609
  • ფართი 898 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60862
  • ფართი 5844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
200 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50156
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
200 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46846
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38798
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა