180 000 € 176 000 €
70 €/m²
Property 46215 photo 1
Property 46215 photo 2
Property 46215 photo 3
Property 46215 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
246 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52108
  • ფართი 2615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 583 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50671
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
267 000 € 356 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50514
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
215 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62926
  • ფართი 8832 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65534
  • ფართი 7200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
171 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52109
  • ფართი 12178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1117 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m

სიახლეების დაგზავნა