Property 61232 photo 1
Property 61232 photo 2
Property 61232 photo 3
Property 61232 photo 4
Property 61232 photo 5
Property 61232 photo 6
Property 61232 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 40 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 117 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 629 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
449 000 € 271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65403
  • ფართი 1654 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56280
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50494
  • ფართი 8200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
300 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38520
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
300 000 € 603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65123
  • ფართი 497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 97 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51471
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 836 m
იყიდება
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38847
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
260 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45704
  • ფართი 6078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
374 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50665
  • ფართი 11228 m²
  • მანძილი ზღვიდან 731 m
იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა