Property 60859 photo 1
Property 60859 photo 2
Property 60859 photo 3
Property 60859 photo 4
Property 60859 photo 5
Property 60859 photo 6
Property 60859 photo 7
Property 60859 photo 8
Property 60859 photo 9
Property 60859 photo 10
Property 60859 photo 11
Property 60859 photo 12
Property 60859 photo 13
Property 60859 photo 14
Property 60859 photo 15
Property 60859 photo 16
Property 60859 photo 17
Property 60859 photo 18
Property 60859 photo 19

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in the Koukaki area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65252
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
391 000 € 4654 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58962
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 4805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58958
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60992
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა