470 000 € 420 000 €
6000 €/m²
Property 60453 photo 1
Property 60453 photo 2
Property 60453 photo 3
Property 60453 photo 4
Property 60453 photo 5
Property 60453 photo 6
Property 60453 photo 7
Property 60453 photo 8
Property 60453 photo 9
Property 60453 photo 10
Property 60453 photo 11
Property 60453 photo 12
Property 60453 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 70 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in Varkiza area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
680 000 € 7157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62328
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 000 € 4742 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58961
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 3291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57670
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
614 000 € 6395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65339
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
695 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65652
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა