Property 65252 photo 1
Property 65252 photo 2
Property 65252 photo 3
Property 65252 photo 4
Property 65252 photo 5
Property 65252 photo 6
Property 65252 photo 7
Property 65252 photo 8
Property 65252 photo 9
Property 65252 photo 10
Property 65252 photo 11
Property 65252 photo 12
Property 65252 photo 13
Property 65252 photo 14
Property 65252 photo 15
Property 65252 photo 16
Property 65252 photo 17
Property 65252 photo 18
Property 65252 photo 19

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 96 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

------------------------------------------

🏡 3-Bedroom Apartment for Sale | Neos Kosmos

📐 Property Overview

  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Floor: 5th
  • Year Built: 2004
  • Energy Class: C
  • Type: Apartment

🛋 Layout & Interior

  • Excellent condition
  • 96 sq.m. living space
  • Modern and functional layout
  • Autonomous heating with individual installation

• Aluminum frames
  • Night electricity (reduced night tariff)

📍 Location

  • Neos Kosmos, 5th floor
  • Very close to metro
  • Walking distance to Acropolis and Syntagma

იყიდება
275 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65239
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
299 000 € 6361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62955
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
340 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65001
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2872 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63021
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 4
იყიდება
305 000 € 4841 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63704
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 2276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64603
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 6022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66012
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა