Property 58958 photo 1
Property 58958 photo 2
Property 58958 photo 3
Property 58958 photo 4
Property 58958 photo 5
Property 58958 photo 6
Property 58958 photo 7
Property 58958 photo 8
Property 58958 photo 9
Property 58958 photo 10
Property 58958 photo 11
Property 58958 photo 12
Property 58958 photo 13
Property 58958 photo 14
Property 58958 photo 15
Property 58958 photo 16
Property 58958 photo 17
Property 58958 photo 18
Property 58958 photo 19
Property 58958 photo 20
Property 58958 photo 21
Property 58958 photo 22
Property 58958 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65306
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 5723 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64893
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61748
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
299 000 € 6361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62955
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m

სიახლეების დაგზავნა