800 000 € 740 000 €
1973 €/m²
Property 56999 photo 1
Property 56999 photo 2

Details

  • წლიური: 4,86%
  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 375 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The store is located in the Ilioupoli area

Parking for 4 places

Rented until 6/2026

Flat uniform space

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 4489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60557
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60291
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m
იყიდება
720 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57491
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
1 000 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12798
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
1 000 000 € 1694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50027
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
850 000 € 8762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47719
  • ფართი 97 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
800 000 € 8421 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60044
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50143
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
750 000 € 2005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39592
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m

სიახლეების დაგზავნა