810 000 €
81 €/m²
Property 37622 photo 1
Property 37622 photo 2
Property 37622 photo 3
Property 37622 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6125
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
988 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12891
  • ფართი 4700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
860 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13851
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
800 000 € 615 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16574
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19117
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
820 000 € 205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19321
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
740 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24125
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 850 m
იყიდება
900 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30174
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 36867
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
810 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37622
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა