კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 1203 m² ატიკაში
საბერძნეთი
ატიკა
დანარჩენი ატიკა
450 000 €
374 €/m²
ობიექტის კოდი
52393
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
1203 m²
რეგიონი
ატიკა
ადგილი
დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
20 m
მანძილი აეროპორტამდე:
37 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 1203 კვ.მ. in Attica.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
450 000 €
78 €/m²
სასტუმრო 5704 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
22907
ფართი
5704 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
525 000 €
452 €/m²
სასტუმრო 1160 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
5924
ფართი
1160 m²
მანძილი ზღვიდან
300 m
იყიდება
425 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 12600 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
23825
ფართი
12600 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
510 000 €
368 €/m²
სასტუმრო 1385 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
13785
ფართი
1385 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
590 000 €
547 €/m²
სასტუმრო 1077 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
64085
ფართი
1077 m²
მანძილი ზღვიდან
248 m
იყიდება
395 000 €
897 €/m²
სასტუმრო 440 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
10955
ფართი
440 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
620 000 €
140 €/m²
სასტუმრო 4400 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
30175
ფართი
4400 m²
მანძილი ზღვიდან
150 m
იყიდება
500 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 9000 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
9560
ფართი
9000 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
400 000 €
496 €/m²
სასტუმრო 805 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
56518
ფართი
805 m²
მანძილი ზღვიდან
60 m
იყიდება
460 000 €
425 000 €
792 €/m²
სასტუმრო 536 m² ატიკა
ატიკა
ობიექტის კოდი
24404
ფართი
536 m²
მანძილი ზღვიდან
350 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the