იყიდება - ბინა 126 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
550 000 €
4365 €/m²
Property 52069 photo 1
Property 52069 photo 2
Property 52069 photo 3
Property 52069 photo 4
Property 52069 photo 5
Property 52069 photo 6
Property 52069 photo 7
Property 52069 photo 8
Property 52069 photo 9
  • ობიექტის კოდი 52069
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 126 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 780 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 126 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52302
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 6
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58357
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
715 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64856
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა