Property 58952 photo 1
Property 58952 photo 2
Property 58952 photo 3
Property 58952 photo 4
Property 58952 photo 5
Property 58952 photo 6
Property 58952 photo 7
Property 58952 photo 8
Property 58952 photo 9
Property 58952 photo 10
Property 58952 photo 11
Property 58952 photo 12
Property 58952 photo 13
Property 58952 photo 14
Property 58952 photo 15
Property 58952 photo 16
Property 58952 photo 17
Property 58952 photo 18
Property 58952 photo 19
Property 58952 photo 20
Property 58952 photo 21
Property 58952 photo 22
Property 58952 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
485 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66050
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 3291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57670
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 5432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58948
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 5063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56730
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
587 500 € 6994 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65341
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
630 000 € 5478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65195
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 4300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55911
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 4240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65448
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა