Property 36234 photo 1
Property 36234 photo 2
Property 36234 photo 3
Property 36234 photo 4
Property 36234 photo 5
Property 36234 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 118 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The apartment is located in Psychiko area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60365
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
495 000 € 5963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65225
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64689
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
535 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57495
  • ფართი 218 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 4010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65230
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
452 000 € 5445 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65224
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა