Property 35655 photo 1
Property 35655 photo 2
Property 35655 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1981
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 1282 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

A commercial space of 1282 sq.m. area is available for sale on the first floor, in the center of Thessaloniki.

The room is rented out for 1600 euros per month.

The property has 3 parking spaces on a contractual basis.

The bisuness is located at the center of Thessaloniki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9399
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
750 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63645
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7391
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
575 000 € 2963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62715
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
800 000 € 761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32871
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50993
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა