525 000 €
263 €/m²
Property 62721 photo 1
Property 62721 photo 2
Property 62721 photo 3
Property 62721 photo 4
Property 62721 photo 5
Property 62721 photo 6
Property 62721 photo 7
Property 62721 photo 8
Property 62721 photo 9
Property 62721 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 3800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 2000 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო.

For Sale: Mixed-Use Underground Space (Warehouse - Car Parking Station).

Built in 2008, this property has a total area of 2,000 sq.m. and consists of two underground floors. It features a car ramp with a garage door and a car lift. Ideal for goods storage, with easy and quick unloading.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39372
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
600 000 € 854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9399
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
575 000 € 2963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62715
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
550 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63644
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა