იყიდება - კომერციული ქონება 410 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები პილეა
700 000 € 600 000 €
1463 €/m²
Property 9398 photo 1
Property 9398 photo 2
Property 9398 photo 3
Property 9398 photo 4
Property 9398 photo 5
Property 9398 photo 6

Details

  • წლიური: 3,20%
  • აშენების წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 410 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Commercial space for sale with an area of 410 sq.m in Thessaloniki. The room is leased at the moment.

Consists of three levels: a basement of 170 sq.m, a basement of 200 sq.m and an attic floor of 40 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11317
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
575 000 € 2963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62715
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
800 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7391
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
800 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43808
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43747
  • ფართი 1080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50993
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
750 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63645
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32871
  • ფართი 1050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა