130 000 €
105 €/m²
Property 59114 photo 1
Property 59114 photo 2
Property 59114 photo 3
Property 59114 photo 4
Property 59114 photo 5
Property 59114 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1229 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
171 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52109
  • ფართი 12178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1117 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
130 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50395
  • ფართი 1358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6300 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41186
  • ფართი 4166 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
194 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65233
  • ფართი 2005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 622 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63268
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
107 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49741
  • ფართი 3137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა