139 000 €
139 €/m²
Property 63268 photo 1
Property 63268 photo 2
Property 63268 photo 3
Property 63268 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 121 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
120 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63847
  • ფართი 2922 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
200 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50672
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62893
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47196
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
200 000 € 278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65098
  • ფართი 719 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა