Property 50395 photo 1
Property 50395 photo 2
Property 50395 photo 3
Property 50395 photo 4
Property 50395 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1358 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

ექსკლუზივი იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63957
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
128 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42231
  • ფართი 1034 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56977
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41186
  • ფართი 4166 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47000
  • ფართი 2100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
192 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44358
  • ფართი 1055 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
150 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64036
  • ფართი 4290 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა