700 000 €
1400 €/m²
Property 37149 photo 1
Property 37149 photo 2
Property 37149 photo 3
Property 37149 photo 4
Property 37149 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

Offered for sale building which consists of : 

  • the semi-basement floor of 15 sq.m
  • the ground floor contains 4 stores ( 24 sq.m,64 sq.m,17sq.m,16 sq.m) and 1 apartment of 58 sq.m
  • the first floor with 2 apartments of 89 sq.m and of 90 sq.m
  • the second floor with 2 apartments of  64 sq.m and 47 sq.m 
  • the third floor studio apartment 17 sq.m.

The building is located in the district of Cholargos 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
682 000 € 1046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60923
  • ფართი 652 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1360 m
იყიდება
580 000 € 2027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37778
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5200 m
იყიდება
890 000 € 1207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20539
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11618
  • ფართი 337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
695 000 € 4064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33171
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
700 000 € 979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39752
  • ფართი 715 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
920 000 € 1869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49129
  • ფართი 492 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
850 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36233
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
680 000 € 1307 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23146
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
800 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54626
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა