Property 60109 photo 1
Property 60109 photo 2
Property 60109 photo 3
Property 60109 photo 4
Property 60109 photo 5
Property 60109 photo 6

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 268 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Piraeus area

Delivery 12/2025

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60992
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
426 000 € 3276 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65119
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57563
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 4019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62419
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
345 000 € 3136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62550
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
596 000 € 6850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65343
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58949
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა