Property 60362 photo 1
Property 60362 photo 2
Property 60362 photo 3
Property 60362 photo 4

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the area of ​​Paleo Faliro

(Apartment D3)

Pre-installation of alarm and solar water heater

Delivery 06/2026

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64887
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 5478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65195
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58357
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
550 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65667
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48707
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 5
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა