Property 57974 photo 1
Property 57974 photo 2
Property 57974 photo 3
Property 57974 photo 4
Property 57974 photo 5
Property 57974 photo 6
Property 57974 photo 7
Property 57974 photo 8
Property 57974 photo 9
Property 57974 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Residential complex in Palaio Faliro,
a gateway to the Athenian Riviera
• 7 levels
• 21 new-age residences
• 2-3 bedroom apartments and duplexes
• storage area
• 4 apartments on the 1st floor
• 4 apartments on the 2nd floor
• 4 apartments on the 3rd floor
• 1 apartment and 3 duplexes on the 4th/5th
floor
• 1 apartment on the 5th floor
• 4 duplexes on the 6th/ 7th floor

Palaio Faliro, a gateway to the Athenian
Riviera
restaurants and cafes in a scenic promenade at
Flisvos Marina

palm-lined promenade, play parks, an outdoor cinema and
a luxe marina generate a year-round resort vibe

next to game-changing Stavros Niarchos Foundation Cultural
Centre, recreational center for all ages and a piece of art
designed by the well-known Italian architect Renzo Piano

The aparment is located in Palaio Faliro area.
Delivery date Januari 2026

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
475 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65939
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
299 000 € 6361 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62955
  • ფართი 47 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
350 000 € 2095 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59653
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62111
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
293 000 € 6369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62956
  • ფართი 46 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4148 m
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65250
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა