Property 58951 photo 1
Property 58951 photo 2
Property 58951 photo 3
Property 58951 photo 4
Property 58951 photo 5
Property 58951 photo 6
Property 58951 photo 7
Property 58951 photo 8
Property 58951 photo 9
Property 58951 photo 10
Property 58951 photo 11
Property 58951 photo 12
Property 58951 photo 13
Property 58951 photo 14
Property 58951 photo 15
Property 58951 photo 16
Property 58951 photo 17
Property 58951 photo 18
Property 58951 photo 19
Property 58951 photo 20
Property 58951 photo 21
Property 58951 photo 22
Property 58951 photo 23
Property 58951 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 77 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 4086 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65462
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 3136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62550
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61719
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
553 000 € 6583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65337
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
307 600 € 6990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63014
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა