Property 58947 photo 1
Property 58947 photo 2
Property 58947 photo 3
Property 58947 photo 4
Property 58947 photo 5
Property 58947 photo 6
Property 58947 photo 7
Property 58947 photo 8
Property 58947 photo 9
Property 58947 photo 10
Property 58947 photo 11
Property 58947 photo 12
Property 58947 photo 13
Property 58947 photo 14
Property 58947 photo 15
Property 58947 photo 16
Property 58947 photo 17
Property 58947 photo 18
Property 58947 photo 19
Property 58947 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 5
  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 106 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს

The property will be delivered at the end of 2025!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 4491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65334
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 6621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64242
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 4939 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65222
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
400 000 € 3278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65026
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57679
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 5882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52191
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა