Property 52191 photo 1
Property 52191 photo 2
Property 52191 photo 3
Property 52191 photo 4
Property 52191 photo 5
Property 52191 photo 6
Property 52191 photo 7
Property 52191 photo 8
Property 52191 photo 9
Property 52191 photo 10
Property 52191 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 68 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Monastariki area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 7241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65475
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60364
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
385 000 € 4583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58954
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
382 000 € 4961 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58960
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 4010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65230
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58357
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 6545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64833
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
365 000 € 4866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57974
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა