185 000 €
3 €/m²
Property 58901 photo 1
Property 58901 photo 2

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 60537 კვ.მ. in Larnaka.

Fields in Choirokoitia, Larnaca. The property consists of three adjacent agricultural fields in Choirokitia. They are located 2,3km from the center of Choirokoitia and 1,2km of Nicosia - Limassol highway. The fields have a total area of 60,537sqm.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32169
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46483
  • ფართი 9309 m²
იყიდება
200 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37948
  • ფართი 950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
164 650 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25718
  • ფართი 636 m²
იყიდება
245 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58788
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
165 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52761
  • ფართი 7358 m²
იყიდება
180 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58638
  • ფართი 6355 m²
იყიდება
210 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58687
  • ფართი 11295 m²
იყიდება
210 000 € 318 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48676
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 286 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41558
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა