იყიდება - სასტუმრო 375 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
250 000 €
666 €/m²
Property 32169 photo 1
  • ობიექტის კოდი 32169
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 375 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 52 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 375 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40527
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
210 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58687
  • ფართი 11295 m²
იყიდება
250 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39908
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
229 500 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58805
  • ფართი 5686 m²
იყიდება
330 000 € 1284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27147
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
260 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59479
  • ფართი 6563 m²
იყიდება
205 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52119
  • ფართი 7358 m²
იყიდება
350 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56123
  • ფართი 3243 m²
იყიდება
295 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59480
  • ფართი 12607 m²
იყიდება
295 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58865
  • ფართი 14047 m²

სიახლეების დაგზავნა