კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 950 m² Larnaka
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლარნაკა
200 000 €
210 €/m²
ობიექტის კოდი
37948
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
950 m²
რეგიონი
Larnaka
ადგილი
ლარნაკა (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3600 m
მანძილი აეროპორტამდე:
7 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 950 კვ.მ. in Larnaka. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
267 550 €
213 €/m²
სასტუმრო 1255 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
25715
ფართი
1255 m²
იყიდება
195 000 €
5 €/m²
სასტუმრო 38129 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
58733
ფართი
38129 m²
იყიდება
210 000 €
466 €/m²
სასტუმრო 450 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
39513
ფართი
450 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
200 000 €
33 €/m²
სასტუმრო 6021 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
63950
ფართი
6021 m²
იყიდება
257 050 €
213 €/m²
სასტუმრო 1204 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
25685
ფართი
1204 m²
იყიდება
210 000 €
704 €/m²
სასტუმრო 298 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
53062
ფართი
298 m²
მანძილი ზღვიდან
1400 m
იყიდება
220 000 €
254 €/m²
სასტუმრო 864 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
36765
ფართი
864 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
200 000 €
362 €/m²
სასტუმრო 551 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
42292
ფართი
551 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
250 000 €
26 €/m²
სასტუმრო 9309 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
46483
ფართი
9309 m²
იყიდება
180 000 €
22 €/m²
სასტუმრო 7999 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
36531
ფართი
7999 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m