იყიდება - სასტუმრო 636 m² Nicosia

საბერძნეთი კვიპროსი ნიქოზია
164 650 €
258 €/m²
Property 25718 photo 1
Property 25718 photo 2
  • ობიექტის კოდი 25718
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 636 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 636 კვ.მ. in Nicosia.

Land for sale in Tseri area of Nicosia. With building possibility of 60%. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59368
  • ფართი 560 m²
იყიდება
239 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25679
  • ფართი 972 m²
იყიდება
175 000 € 293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59367
  • ფართი 597 m²
იყიდება
170 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57596
  • ფართი 2156 m²
იყიდება
245 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58699
  • ფართი 12444 m²
იყიდება
145 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51689
  • ფართი 4140 m²
იყიდება
180 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58828
  • ფართი 11299 m²
იყიდება
150 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64921
  • ფართი 1392 m²
იყიდება
160 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58700
  • ფართი 17057 m²
იყიდება
205 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52119
  • ფართი 7358 m²

სიახლეების დაგზავნა