Property 58103 photo 1
Property 58103 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 614
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1024 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56020
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
85 000 € 531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58011
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
100 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53281
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40245
  • ფართი 285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
120 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59193
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა