Property 59193 photo 1
Property 59193 photo 2
Property 59193 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,5
  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 53 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 79 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 35985
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
160 000 € 579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53066
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
120 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35449
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40245
  • ფართი 285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
165 000 € 733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41568
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m

სიახლეების დაგზავნა