110 000 €
110 €/m²
Property 31769 photo 1
Property 31769 photo 2
Property 31769 photo 3
Property 31769 photo 4
Property 31769 photo 5
Property 31769 photo 6
Property 31769 photo 7
Property 31769 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59193
  • ფართი 53 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
160 000 € 579 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53066
  • ფართი 276 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49885
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
150 000 € 867 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64003
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49478
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
110 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35683
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m

სიახლეების დაგზავნა