130 000 €
325 €/m²
Property 49616 photo 1
Property 49616 photo 2
Property 49616 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • Access

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 400 კვ.მ. in Thessaloniki.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

District: Pilea

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61517
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
150 000 € 495 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59354
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 35985
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
120 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7857
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49478
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52249
  • ფართი 5856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა