Property 53281 photo 1
Property 53281 photo 2
Property 53281 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 15
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 75 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 112 კვ.მ.

Region : Ano Poli

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
120 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7857
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
85 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56020
  • ფართი 605 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
110 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35683
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56853
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
120 000 € 466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35449
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
130 000 € 456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40245
  • ფართი 285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62872
  • ფართი 1240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
110 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31769
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა